Druhá šance pro opuštěné pejsky
Útulek pro opuštěné psy Dětmarovice

Venčení psů

V našem útulku nabízíme možnost venčení pro veřejnost. V současné chvíli pouze po telelefonické domluvě na 724 266 257.

Kdy se ne/venčí?
Venčení probíhá v otvírací době útulku za vhodného počasí. Není možné za deště, mrazu, horka. Pokud si nejste jisti, předem zavolejte. Stejně tak prosíme o předchozí domluvu, pokud máte v plánu přijet ve větším počtu lidí (ať tomu můžeme přizpůsobit naše povinnosti).

Kdo možnost venčení ocení?
Ti, kteří si z nějakého důvodu nemohou pořídit vlastního pejska. Ti, kteří mají v plánu pořídit si pejska a vybírají si. Tím, že pejska vezmete na procházku, máte skvělou šanci ho poznat. V neposlední řadě to oceníme i my a naši svěřenci. :-) Psi se dostanou mimo prostory útulku, mají kontakt s člověkem, mohou se něco nového přiučit nebo nám naopak o nich můžete sdělit nějaký poznatek vy. Útulkoví pejsci jsou jako každí jiní – chtějí pomazlit, hrát si, fyzicky se vyžít.

Co je potřeba?
Plnoletost a občanský průkaz. V útulku sepíšeme formulář, ve kterém se zavážete k dodržení podmínek zapůjčení pejska. Můžete si je přečíst zde.

Fotogalerie

Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů Z venčení psů

Otevírací doba

od 8.30 h do 15.00 h
každý den včetně víkendů a svátků

Rychlý kontakt

724 266 257
596 542 239
utulekpsi.detmarovice@seznam.cz

více informací   Číslo účtu

248689462/0300 (ČSOB)

 
Stránky spravuje: wassirio (zavinac) google (tecka) com